Catàleg tècnic
G2 DGT
Versió homologada per a Espanya del KuKirin G2. Aquest patinet compleix els requisits de la DGT espanyola. Amb 500 W de potència, frens de disc, doble suspensió i rodes mixtes, és perfecte tant per a desplaçaments urbans com per a rutes off-road.
- Marca: Kukirin
- Tipus: Patinet elèctric
- Potència nominal motor posterior
- 500 W
- Autonomia homologada
- 65 km
- Temps de càrrega estàndard
- 7 - 8 h
- Velocitat màxima
- 25 km/h
Fitxa tècnica
Motor
3| Potència nominal motor posterior ? | 500 W |
|---|---|
| Nombre de motors | 1 |
| Tipo de traccion | Tracció posterior |
Bateria
4Cicle
3| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Material del xassís | Aluminio |
Frens
2| Tipus de fre davanter | Fre de disc mecànic |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre de disc mecànic |
Dimensions i transport
7| Pes net | 26.7 kg |
|---|---|
| Alçada | 1300 mm |
| Amplada | 1170 mm |
| Longitud plegat | 1170 mm |
| Amplada total | 590 mm |
| Alçada plegat | 512 mm |
| Plegable | Sí |
Resistència i entorn
1Connectivitat
1| Pantalla integrada | Sí |
|---|
Rendiment
4| Autonomia homologada ? | 65 km |
|---|---|
| Velocitat màxima | 25 km/h |
| Pendent màxim | 19 % grade |
| Càrrega màxima admesa | 120 kg |
Roda
4| Mida roda davantera | 9 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 9 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless |
| Dibuix del pneumàtic | Mixt |
Nom comercial
1Llums
5| Llum frontal | No |
|---|---|
| Llum posterior | No |
| Llum de fre | No |
| Intermitents | No |
| Reflectors ? | No |
Característiques
3| Modes de conducció ? | Sí |
|---|---|
| Clàxon | No |
| Cavallet | Sí |
On comprar
Documents
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense documents associats.
Homologacions
-
- País
- Espanya (ES)
- Certificat
- C1011
Comparativa
|
Ítem actual G2 DGT |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència nominal motor posterior |
500
W
|
600
W
|
700
W
|
| Potència màxima motor posterior |
—
|
1000
W
|
2000
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
7 - 8
h
|
>= 8
h
|
>= 3.5
h
|
| Capacitat de la bateria |
748
Wh
|
—
|
597
Wh
|
| BMS |
—
|
—
|
Sí
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
65
km
|
45
km
|
80
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
26.7
kg
|
25
kg
|
24.6
kg
|
| Alçada |
1300
mm
|
1315
mm
|
1299
mm
|
| Amplada |
1170
mm
|
1187
mm
|
1218
mm
|
| Alçada plegat |
512
mm
|
506
mm
|
592
mm
|
| Longitud plegat |
1170
mm
|
1187
mm
|
1218
mm
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
No
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
No
|
Sí
|
Sí
|
| Llum de fre |
No
|
Sí
|
Sí
|
| Intermitents |
No
|
Sí
|
Sí
|
| Reflectors |
No
|
Sí
|
Sí
|
Models relacionats
Altres models publicats que poden interessar-te.