- Nou
Catàleg tècnic
El Kukirin G2 Full Power és un patinet elèctric potent i força equilibrat, pensat per a qui busca més prestacions que en un model urbà bàsic sense arribar encara a un model de doble motor. Munta un motor de 800 W, bateria de 48 V i 15/15,6 Ah, velocitat màxima anunciada de fins a 45 km/h i una autonomia declarada d’uns 55 km. Destaca pels pneumàtics tubeless off-road de 10 polzades, suspensió davantera i posterior, doble fre de disc, pantalla tàctil/LED, il·luminació completa amb intermitents i resistència IP54. És una opció interessant per a ús privat, camins o recorreguts exigents.
| Potència nominal del motor | 800 W |
|---|---|
| Potència nominal motor posterior ? | 800 W |
| Nombre de motors | 1 |
| Tipo de traccion | Tracció posterior |
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Material del xassís ? | Aluminio |
| Tipus de fre davanter | Fre de disc mecànic |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre de disc mecànic |
| Pes net | 26.7 kg |
|---|---|
| Alçada | 1290 mm |
| Amplada | 1258 mm |
| Longitud plegat | 1170 mm |
| Amplada total | 650 mm |
| Alçada plegat | 560 mm |
| Plegable | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
|---|
| Mida roda davantera | 10 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 10 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless |
| Dibuix del pneumàtic ? | Mixt |
| Ús del pneumàtic | Ús mixt |
| Llum frontal | No |
|---|---|
| Llum posterior | No |
| Llum de fre | No |
| Intermitents | No |
| Reflectors ? | No |
| Relació pes/autonomia | 0.4855 kg/km |
|---|---|
| Relació pes/potència | 0.0334 kg/W |
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense documents associats.
Sense homologacions registrades.
El G2 té una potència màxima de 800 W.
El G2 té una autonomia màxima de 55 km; dit d’una altra manera, el G2 pot recórrer fins a 55 km
El G2 té un pes de 26.7 kg.
El G2 tarda 8 - 9 h a carregar la bateria.
El G2 pot suportar un pes màxim de 120 kg.
Sí, el G2 té suspensió.
|
Ítem actual G2 |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
—
|
2400
W
|
2000
W
|
| Potència nominal del motor |
800
W
|
—
|
—
|
| Nombre de motors |
1
|
2
|
2
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
8 - 9
h
|
5 - 6
h
|
7 - 8
h
|
| Capacitat de la bateria |
748
Wh
|
—
|
—
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
55
km
|
65
km
|
70
km
|
| Velocitat màxima |
45
km/h
|
80
km/h
|
60
km/h
|
| Pendent màxim |
20
% grade
|
35
% grade
|
28
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
—
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
Sí
|
—
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
26.7
kg
|
39.6
kg
|
120
kg
|
| Alçada |
1290
mm
|
1360
mm
|
1315
mm
|
| Amplada |
1258
mm
|
1295
mm
|
1260
mm
|
| Alçada plegat |
560
mm
|
630
mm
|
595
mm
|
| Longitud plegat |
1170
mm
|
1295
mm
|
1260
mm
|
Altres models publicats que poden interessar-te.
Valoracions moderades de persones autenticades.