- Nou
Catàleg tècnic
El Xiaomi Electric Scooter 6 Pro és el model equilibrat de la nova sèrie 6, amb un motor de 400 W, 1000 W de potència màxima, una bateria de 468 Wh i fins a 70 km d’autonomia. Estrena pneumàtics tot terreny de 12 polzades, doble suspensió davantera, fre de disc amb E-ABS, control de tracció TCS i connectivitat Xiaomi Home. Amb 27,3 kg i protecció IPX5, és l’opció intermèdia ideal entre la Lite i la Max.
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Tecnologia suspensió davantera | Suspensió de moll |
| Tipus de suspensió posterior | Suspensió de moll |
| Material del xassís ? | Acer |
| Pes net | 27.3 kg |
|---|---|
| Alçada | 1277 mm |
| Amplada | 1279 mm |
| Longitud plegat | 1279 mm |
| Amplada total | 600 mm |
| Alçada plegat | 610 mm |
| Plegable | Sí |
| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial ? | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
| Mida roda davantera | 12 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 12 in |
| Dibuix del pneumàtic ? | Mixt |
| Ús del pneumàtic | Ús mixt |
| Potència màxima de sortida | 70 W |
|---|---|
| Corrent d’entrada | 2 A |
| Corrent de sortida | 1.3 A |
| Voltatge d’entrada ? | 100 - 240 V |
| Voltatge màxim de sortida | 54.6 V |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense documents associats.
El Electric Scooter 6 Pro té una potència màxima de 1000 W.
El Electric Scooter 6 Pro té una autonomia màxima de 70 km; dit d’una altra manera, el Electric Scooter 6 Pro pot recórrer fins a 70 km
El Electric Scooter 6 Pro té un pes de 27.3 kg.
El Electric Scooter 6 Pro tarda >= 9 h a carregar la bateria.
El Electric Scooter 6 Pro pot suportar un pes màxim de 120 kg.
Sí, el Electric Scooter 6 Pro té suspensió.
|
Ítem actual Electric Scooter 6 Pro |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència nominal del motor |
400
W
|
400
W
|
—
|
| Potència màxima del motor |
1000
W
|
800
W
|
—
|
| Potència nominal motor posterior |
400
W
|
800
W
|
500
W
|
| Potència màxima motor posterior |
1000
W
|
400
W
|
1000
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 9
h
|
>= 8
h
|
>= 9
h
|
| Capacitat de la bateria |
468
Wh
|
360
Wh
|
477
Wh
|
| BMS |
Sí
|
—
|
Sí
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
70
km
|
45
km
|
60
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
27.3
kg
|
26.3
kg
|
22.3
kg
|
| Alçada |
1277
mm
|
1292
mm
|
1272
mm
|
| Amplada |
1279
mm
|
1274
mm
|
1194
mm
|
| Alçada plegat |
610
mm
|
619
mm
|
583
mm
|
| Longitud plegat |
1279
mm
|
1274
mm
|
1194
mm
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum de fre |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Intermitents |
Sí
|
—
|
Sí
|
| Reflectors |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum d’ambient |
—
|
—
|
Sí
|
Altres models publicats que poden interessar-te.