- Nou
- Lleuger
Catàleg tècnic
Potència màxima motor davanter: 800 W. Nombre de motors: 1. Velocitat màxima: 25 km/h. Pes net: 12.75 kg.
| Voltatge nominal de la bateria ? | 36 V |
|---|---|
| Amperatge de la bateria | 8 Ah |
| Autonomia homologada ? | 30 km |
|---|
| Suspensió davantera | No |
|---|---|
| Suspensió posterior | No |
| Tipus de fre davanter | Fre de disc mecànic davanter ? |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre de disc mecànic posterior |
| Pes net | 12.75 kg |
|---|---|
| Amplada | 1120 mm |
| Amplada total | 580 mm |
| Alçada plegat | 1080 mm |
| Plegable | Sí |
|---|
| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| NFC o clau digital | Sí |
| App mòbil oficial | Sí |
| Velocitat màxima | 25 km/h |
|---|
| Mida roda davantera | 10 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 10 in |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
| Modes de conducció ? | Sí |
|---|---|
| Pantalla integrada | Sí |
| Clàxon | Sí |
| Cavallet | Sí |
Vídeos, ressenyes i demostracions del Z-One 2 Gray
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense documents associats.
|
Ítem actual Z-One 2 Gray |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència nominal motor davanter |
350
W
|
—
|
500
W
|
| Potència màxima motor davanter |
800
W
|
—
|
1100
W
|
| Potència nominal motor posterior |
—
|
500
W
|
500
W
|
| Potència màxima motor posterior |
—
|
1300
W
|
1100
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
2
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
—
|
7
h
|
6
h
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
30
km
|
50
km
|
85
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
12.75
kg
|
25
kg
|
44
kg
|
| Alçada |
—
|
1320
mm
|
1275
mm
|
| Amplada |
1120
mm
|
1750
mm
|
1380
mm
|
| Alçada plegat |
1080
mm
|
45
mm
|
600
mm
|
| Longitud plegat |
—
|
1750
mm
|
1380
mm
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum de fre |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Intermitents |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Reflectors |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
Altres models publicats que poden interessar-te.