Catàleg tècnic
Ninebot MAX G3
Potència màxima motor posterior: 2000 W. Nombre de motors: 1. Velocitat màxima: 45 km/h. Pes net: 24.6 kg.
- Marca: Segway
- Tipus: Patinet elèctric
- Potència màxima motor posterior
- 2000 W
- Autonomia homologada
- 80 km
- Temps de càrrega estàndard
- >= 3.5 h
- Velocitat màxima
- 45 km/h
Fitxa tècnica
Motor
4Bateria
6Cicle
4| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Tecnologia suspensió davantera | Suspensió hidràulica amb moll |
| Tipus de suspensió posterior | Suspensió hidràulica amb moll |
Frens
2Dimensions i transport
7| Pes net | 24.6 kg |
|---|---|
| Alçada | 1299 mm |
| Amplada | 1218 mm |
| Longitud plegat | 1218 mm |
| Amplada total | 590 mm |
| Alçada plegat | 592 mm |
| Plegable | Sí |
Resistència i entorn
1Connectivitat
3| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial ? | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
Rendiment
4Roda
5| Mida roda davantera | 11 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 11 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless autoreparable |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
Nom comercial
1Llums
5| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
Característiques
6Atributs calculats
1| Relació pes/autonomia | 0.3075 kg/km |
|---|
On comprar
Documents
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense documents associats.
Homologacions
Sense homologacions registrades.
Preguntes freqüents
-
Quina potència màxima té el Ninebot MAX G3?
El Ninebot MAX G3 té una potència màxima de 2000 W.
-
Quina autonomia màxima té el Ninebot MAX G3?
El Ninebot MAX G3 té una autonomia màxima de 80 km; dit d’una altra manera, el Ninebot MAX G3 pot recórrer fins a 80 km
-
Quant pesa el Ninebot MAX G3?
El Ninebot MAX G3 té un pes de 24.6 kg.
-
Quant tarda a carregar-se la bateria del Ninebot MAX G3?
El Ninebot MAX G3 tarda >= 3.5 h a carregar la bateria.
-
Quin és el pes màxim que pot suportar el Ninebot MAX G3?
El Ninebot MAX G3 pot suportar un pes màxim de 130 kg.
-
El Ninebot MAX G3 té suspensió?
Sí, el Ninebot MAX G3 té suspensió.
Comparativa
|
Ítem actual Ninebot MAX G3 |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
—
|
—
|
900
W
|
| Potència nominal del motor |
—
|
—
|
450
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 3.5
h
|
>= 3.5
h
|
>= 6
h
|
| Capacitat de la bateria |
597
Wh
|
597
Wh
|
551
Wh
|
| BMS |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
80
km
|
80
km
|
70
km
|
| Velocitat màxima |
45
km/h
|
20
km/h
|
25
km/h
|
| Pendent màxim |
30
% grade
|
30
% grade
|
22
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
24.6
kg
|
24.6
kg
|
24.25
kg
|
| Alçada |
1299
mm
|
1299
mm
|
1264
mm
|
| Amplada |
1218
mm
|
1218
mm
|
1210
mm
|
| Alçada plegat |
592
mm
|
592
mm
|
605
mm
|
| Longitud plegat |
1218
mm
|
1218
mm
|
1210
mm
|
Models relacionats
Altres models publicats que poden interessar-te.
Opinions d’usuaris
Valoracions moderades de persones autenticades.