Catàleg tècnic
Automobili Lamborghini ALext
Patinet d’altes prestacions amb motor brushless de 500 W, amb una potència màxima de fins a 900 W, acompanyat d’una bateria de 600 Wh que permet assolir una autonomia de fins a 45 km. Disposa d’una plataforma àmplia tipus maxi footboard i una capacitat de càrrega de fins a 120 kg. Perfecte per a ciutat i trajectes llargs.
- Marca: Platum
- Tipus: Patinet elèctric
- Potència màxima motor posterior
- 900 W
- Autonomia homologada
- 45 km
- Velocitat màxima
- 25 km/h
- Tecnologia del pneumàtic
- Tubeless
Fitxa tècnica
Motor
4Bateria
4| Capacitat de la bateria | 600 Wh |
|---|---|
| Voltatge nominal de la bateria | 48 V |
| Amperatge de la bateria | 12.5 Ah |
| Temps de càrrega estàndard | 7 h |
Autonomia
1| Autonomia homologada | 45 km |
|---|
Cicle
2| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
Frens
2| Tipus de fre davanter | Fre de disc mecànic davanter |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre de disc mecànic posterior |
Dimensions
6| Pes net | 30.6 kg |
|---|---|
| Alçada | 1350 mm |
| Amplada | 1260 mm |
| Longitud plegat | 1260 mm |
| Amplada total | 49 mm |
| Alçada plegat | 590 mm |
Resistència i entorn
1| Certificació IP ? | Certificació IPX4 |
|---|
Rendiment
3| Velocitat màxima | 25 km/h |
|---|---|
| Pendent màxim | 22 % grade |
| Càrrega màxima admesa | 120 kg |
Roda
3| Mida roda davantera | 11 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 11 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless |
Llums
5| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
Característiques
2| Pantalla integrada | Sí |
|---|---|
| Clàxon | Sí |
On comprar
Documents
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
-
Sense enllaç
Homologacions
-
- País
- Espanya (ES)
- Certificat
- B1075
Comparativa
|
Ítem actual Automobili Lamborghini ALext |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència nominal motor davanter |
—
|
—
|
500
W
|
| Potència nominal motor posterior |
500
W
|
500
W
|
500
W
|
| Potència màxima motor posterior |
900
W
|
—
|
—
|
| Potència nominal motor davanter |
—
|
—
|
500
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
2
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
7
h
|
8
h
|
8
h
|
| Capacitat de la bateria |
600
Wh
|
—
|
—
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
45
km
|
120
km
|
70
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
30.6
kg
|
21.4
kg
|
20.82
kg
|
| Alçada |
1350
mm
|
1230
mm
|
1330
mm
|
| Amplada |
1260
mm
|
1200
mm
|
1180
mm
|
| Alçada plegat |
590
mm
|
550
mm
|
—
|
| Longitud plegat |
1260
mm
|
1200
mm
|
—
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum de fre |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Intermitents |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Reflectors |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
Models relacionats
Altres models publicats que poden interessar-te.