Catàleg tècnic
GT3
Patinet urbà amb bon equilibri entre autonomia i comoditat, amb una potència màxima de fins a 700 W, suficient per moure’s amb soltura, pujar pendents i cobrir distàncies de fins a 50 km. Equipa control de tracció, suspensions dobles i frens combinats.
- Marca: Navee
- Tipus: Patinet elèctric
- Potència màxima motor davanter
- 700 W
- Autonomia homologada
- 50 km
- Velocitat màxima
- 25 km/h
- Tecnologia del pneumàtic
- Tubeless
Fitxa tècnica
Motor
3Bateria
4Autonomia
1| Autonomia homologada ? | 50 km |
|---|
Cicle
2| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
Frens
3Dimensions
6| Pes net | 21 kg |
|---|---|
| Alçada | 1260 mm |
| Amplada | 1180 mm |
| Longitud plegat | 1180 mm |
| Amplada total | 590 mm |
| Alçada plegat | 540 mm |
Transport
1| Plegable | Sí |
|---|
Resistència i entorn
1Connectivitat
2| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial | Sí |
Rendiment
3| Velocitat màxima | 25 km/h |
|---|---|
| Pendent màxim | 18 % grade |
| Càrrega màxima admesa | 110 kg |
Roda
3| Mida roda davantera | 10 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 10 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless |
Llums
5| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
Característiques
6| Modes de conducció ? | Sí |
|---|---|
| Pantalla integrada | Sí |
| Clàxon | Sí |
| Cavallet | Sí |
| Control de tracció | Sí |
| Porta Matricula | Sí |
On comprar
Documents
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
-
Document
Sense enllaç
Homologacions
-
- País
- Espanya (ES)
- Certificat
- C1001
Comparativa
|
Ítem actual GT3 |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència nominal motor davanter |
—
|
500
W
|
—
|
| Potència màxima motor davanter |
700
W
|
700
W
|
—
|
| Potència nominal motor posterior |
350
W
|
—
|
500
W
|
| Potència màxima motor posterior |
—
|
—
|
900
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
8
h
|
5
h
|
7
h
|
| Capacitat de la bateria |
358
Wh
|
460
Wh
|
600
Wh
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
50
km
|
50
km
|
45
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
21
kg
|
19
kg
|
30.6
kg
|
| Alçada |
1260
mm
|
1170
mm
|
1350
mm
|
| Amplada |
1180
mm
|
1185
mm
|
1260
mm
|
| Alçada plegat |
540
mm
|
515
mm
|
590
mm
|
| Longitud plegat |
1180
mm
|
1185
mm
|
1260
mm
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum de fre |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Intermitents |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Reflectors |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
Models relacionats
Altres models publicats que poden interessar-te.