- Nou
Catàleg tècnic
El Cecotec Bongo Serie Doble Z és un espectacular patinet elèctric tot terreny que destaca per la seva impressionant potència de fins a 2200 W, capaç de superar pendents de fins al 25 % sense problemes. Ofereix una autonomia de fins a 75 km, cosa que el converteix en una opció versàtil tant per a trajectes urbans com per a aventures fora de l’asfalt. Gràcies a les seves rodes mixtes, proporciona una excel·lent adherència en diferents superfícies, combinant una conducció esportiva amb la practicitat necessària per al dia a dia.
| Autonomia homologada ? | 85 km |
|---|
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Pes net | 44 kg |
|---|---|
| Alçada | 1275 mm |
| Amplada | 1380 mm |
| Longitud plegat | 1380 mm |
| Amplada total | 600 mm |
| Alçada plegat | 600 mm |
| Velocitat màxima | 25 km/h |
|---|---|
| Pendent màxim | 25 % grade |
| Càrrega màxima admesa | 120 kg |
| Rang d’alçada del conductor | 130 - 200 mm |
| Mida roda davantera | 10.5 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 10.5 in |
| Dibuix del pneumàtic | Mixt |
| Ús del pneumàtic | Ús mixt |
| Voltatge d’entrada | 100 - 240 V |
|---|---|
| Voltatge màxim de sortida | 71.4 V |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
| Modes de conducció ? | Sí |
|---|---|
| Pantalla integrada | Sí |
| Clàxon | Sí |
| Cavallet | Sí |
| Porta Matricula | Sí |
Vídeos, ressenyes i demostracions embegudes del Doble Z75
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
|
Ítem actual Doble Z75 |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència nominal motor davanter |
500
W
|
500
W
|
500
W
|
| Potència màxima motor davanter |
1100
W
|
800
W
|
1050
W
|
| Potència nominal motor posterior |
500
W
|
500
W
|
500
W
|
| Potència màxima motor posterior |
1100
W
|
800
W
|
1050
W
|
| Nombre de motors |
2
|
—
|
2
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
6
h
|
7
h
|
6
h
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
85
km
|
55
km
|
85
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
44
kg
|
30.1
kg
|
35
kg
|
| Alçada |
1275
mm
|
1125
mm
|
130
mm
|
| Amplada |
1380
mm
|
1305
mm
|
121
mm
|
| Alçada plegat |
600
mm
|
350
mm
|
60
mm
|
| Longitud plegat |
1380
mm
|
1305
mm
|
121
mm
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum de fre |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Intermitents |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Reflectors |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
Altres models publicats que poden interessar-te.