Catàleg tècnic
EV10S MAX
Patinet urbà pensat per a trajectes llargs per ciutat, ja que compta amb una autonomia de fins a 120 km. Amb un motor posterior de 500 W, pot assolir fins a 25 km/h i superar pendents de fins a 18°, a més d’equipar pneumàtics de 10" tubeless autoreparables. És perfecte com a vehicle utilitari per al dia a dia.
- Marca: Evercross
- Tipus: Patinet elèctric
- Autonomia homologada
- 120 km
- Velocitat màxima
- 25 km/h
- Tecnologia del pneumàtic
- Tubeless autoreparable
- Pantalla integrada
- Sí
Fitxa tècnica
Motor
1| Potència nominal motor posterior ? | 500 W |
|---|
Bateria
3| Voltatge nominal de la bateria | 48 V |
|---|---|
| Amperatge de la bateria | 27 Ah |
| Temps de càrrega estàndard | 8 h |
Autonomia
1| Autonomia homologada | 120 km |
|---|
Cicle
2| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
Frens
3| Tipus de fre davanter | Fre de disc mecànic davanter |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre de tambor posterior |
| E-ABS ? | Sí |
Dimensions
5| Pes net | 21.4 kg |
|---|---|
| Alçada | 1230 mm |
| Amplada | 1200 mm |
| Longitud plegat | 1200 mm |
| Alçada plegat | 550 mm |
Transport
1| Plegable | Sí |
|---|
Resistència i entorn
1| Certificació IP ? | Certificació IP54 |
|---|
Connectivitat
2| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial | Sí |
Rendiment
3| Velocitat màxima | 25 km/h |
|---|---|
| Pendent màxim | 18 % grade |
| Càrrega màxima admesa | 150 kg |
Roda
3| Mida roda davantera | 10 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 10 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless autoreparable |
Llums
5| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
Característiques
2| Pantalla integrada | Sí |
|---|---|
| Clàxon | Sí |
Documents
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense documents associats.
Homologacions
-
- País
- Espanya (ES)
- Certificat
- C1012
Comparativa
|
Ítem actual EV10S MAX |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència nominal motor davanter |
—
|
500
W
|
500
W
|
| Potència màxima motor davanter |
—
|
—
|
600
W
|
| Potència nominal motor posterior |
500
W
|
500
W
|
—
|
| Potència nominal motor davanter |
—
|
500
W
|
500
W
|
| Nombre de motors |
—
|
—
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
8
h
|
8
h
|
6
h
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
120
km
|
70
km
|
40.2
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
21.4
kg
|
20.82
kg
|
16.9
kg
|
| Alçada |
1230
mm
|
1330
mm
|
1209
mm
|
| Amplada |
1200
mm
|
1180
mm
|
1150
mm
|
| Alçada plegat |
550
mm
|
—
|
490
mm
|
| Longitud plegat |
1200
mm
|
—
|
1150
mm
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum de fre |
Sí
|
Sí
|
—
|
| Intermitents |
Sí
|
Sí
|
—
|
| Reflectors |
Sí
|
Sí
|
—
|
Models relacionats
Altres models publicats que poden interessar-te.