- Més vist
Catàleg tècnic
Potència màxima motor posterior: 900 W. Nombre de motors: 1. Velocitat màxima: 25 km/h. Pes net: 26.7 kg.
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | No |
| Tecnologia suspensió davantera | Suspensió de moll |
| Material del xassís ? | Acer |
| Tipus de fre davanter | Fre de tambor |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre regeneratiu |
| E-ABS ? | Sí |
| Pes net | 26.7 kg |
|---|---|
| Alçada | 1306 mm |
| Amplada | 1275 mm |
| Longitud plegat | 1275 mm |
| Amplada total | 525 mm |
| Alçada plegat | 648 mm |
| Plegable | Sí |
| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial ? | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
| Mida roda davantera | 12 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 12 in |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
| Potència màxima de sortida | 69 W |
|---|---|
| Corrent d’entrada | 2 A |
| Corrent de sortida | 1.3 A |
| Voltatge d’entrada ? | 100 - 240 V |
| Voltatge màxim de sortida | 53.6 V |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
| Relació pes/autonomia | 0.445 kg/km |
|---|
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
El Electric Scooter 5 Plus té una potència màxima de 900 W.
El Electric Scooter 5 Plus té una autonomia màxima de 60 km; dit d’una altra manera, el Electric Scooter 5 Plus pot recórrer fins a 60 km
El Electric Scooter 5 Plus té un pes de 26.7 kg.
El Electric Scooter 5 Plus tarda >= 9 h a carregar la bateria.
El Electric Scooter 5 Plus pot suportar un pes màxim de 120 kg.
Sí, el Electric Scooter 5 Plus té suspensió.
|
Ítem actual Electric Scooter 5 Plus |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
—
|
800
W
|
1000
W
|
| Potència nominal del motor |
—
|
400
W
|
400
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 9
h
|
>= 8
h
|
>= 9
h
|
| Capacitat de la bateria |
477.36
Wh
|
360
Wh
|
468
Wh
|
| BMS |
—
|
—
|
Sí
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
60
km
|
45
km
|
70
km
|
| Velocitat màxima |
25
km/h
|
25
km/h
|
25
km/h
|
| Pendent màxim |
20
% grade
|
18
% grade
|
22
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
No
|
Sí
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
26.7
kg
|
26.3
kg
|
27.3
kg
|
| Alçada |
1306
mm
|
1292
mm
|
1277
mm
|
| Amplada |
1275
mm
|
1274
mm
|
1279
mm
|
| Alçada plegat |
648
mm
|
619
mm
|
610
mm
|
| Longitud plegat |
1275
mm
|
1274
mm
|
1279
mm
|
Altres models publicats que poden interessar-te.
Valoracions moderades de persones autenticades.