- Nou
Catàleg tècnic
La versió ABE del VMAX VX4 està adaptada al mercat alemany i limitada a 20 km/h per poder circular legalment a Alemanya amb homologació ABE. Manté l’enfocament de patinet robust i de gran autonomia, amb una bateria d’alta capacitat, bona capacitat de pujada, suspensió davantera hidràulica, suspensió posterior d’elastòmer, pneumàtics tubeless de 10 polzades, intermitents, pantalla TFT i protecció IPX6. En comparació amb la versió Fullpower, sacrifica velocitat màxima i part del seu caràcter més prestacional per prioritzar la legalitat, la seguretat i l’ús diari intensiu dins de la normativa alemanya. És una opció interessant per a usuaris que busquen un patinet elèctric potent, còmode i amb molta autonomia, però apte per circular legalment a Alemanya.
| Temps de càrrega estàndard ? | >= 5 h |
|---|
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Material del xassís ? | Aluminio |
| Tipus de fre davanter | Fre de tambor |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre de disc mecànic |
| Frenada regenerativa | Sí |
| Pes net | 29.9 kg |
|---|---|
| Alçada | 1375 mm |
| Amplada | 1195 mm |
| Longitud plegat | 1195 mm |
| Alçada plegat | 600 mm |
| Plegable | Sí |
| App mòbil oficial ? | Sí |
|---|---|
| Pantalla integrada | Sí |
| Mida roda davantera | 10 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 10 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Cavallet ? | Sí |
|---|
| Relació pes/autonomia | 0.299 kg/km |
|---|---|
| Relació pes/potència | 0.0598 kg/W |
El VX4 ABE té una potència màxima de 2800 W.
El VX4 ABE té una autonomia màxima de 100 km; dit d’una altra manera, el VX4 ABE pot recórrer fins a 100 km
El VX4 ABE té un pes de 29.9 kg.
El VX4 ABE tarda >= 5 h a carregar la bateria.
El VX4 ABE pot suportar un pes màxim de 150 kg.
Sí, el VX4 ABE té suspensió.
|
Ítem actual VX4 ABE |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
2800
W
|
1600
W
|
2800
W
|
| Potència nominal del motor |
500
W
|
500
W
|
500
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 5
h
|
>= 5
h
|
>= 5
h
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
100
km
|
75
km
|
100
km
|
| Velocitat màxima |
20
km/h
|
25
km/h
|
25
km/h
|
| Pendent màxim |
40
% grade
|
40
% grade
|
40
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
29.9
kg
|
29.9
kg
|
29.9
kg
|
| Alçada |
1375
mm
|
1375
mm
|
1375
mm
|
| Amplada |
1195
mm
|
1195
mm
|
1195
mm
|
| Alçada plegat |
600
mm
|
600
mm
|
600
mm
|
| Longitud plegat |
1195
mm
|
1195
mm
|
1195
mm
|
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense documents associats.
Altres models publicats que poden interessar-te.
Valoracions moderades de persones autenticades.