- Nou
Catàleg tècnic
Patinet elèctric d’altes prestacions, pensat més per a un ús esportiu que per a ciutat, amb doble motor (fins a 7000 W de potència combinada) que li permet assolir uns 80 km/h i accelerar amb gran rapidesa, acompanyat d’una gran bateria (més de 100 km d’autonomia). També destaca per la seva suspensió hidràulica ajustable, rodes d’11”, frens potents i tecnologia avançada com modes de conducció, control de tracció i aplicació mòbil.
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Tecnologia suspensió davantera | Suspensió hidràulica amb moll |
| Tipus de suspensió posterior | Suspensió hidràulica amb moll |
| Material del xassís ? | Acer |
| Pes net | 53.1 kg |
|---|---|
| Alçada | 1370 mm |
| Amplada | 1365 mm |
| Longitud plegat | 1365 mm |
| Amplada total | 666 mm |
| Alçada plegat | 700 mm |
| Plegable | Sí |
| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial ? | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
| Mida roda davantera | 11 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 11 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless autoreparable |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
| Relació pes/autonomia | 0.3848 kg/km |
|---|
Vídeos, ressenyes i demostracions del Superscooter GT3 Pro
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense homologacions registrades.
El Superscooter GT3 Pro té una potència màxima de 3500 W.
El Superscooter GT3 Pro té una autonomia màxima de 138 km; dit d’una altra manera, el Superscooter GT3 Pro pot recórrer fins a 138 km
El Superscooter GT3 Pro té un pes de 53.1 kg.
El Superscooter GT3 Pro tarda >= 8.3 h a carregar la bateria.
El Superscooter GT3 Pro pot suportar un pes màxim de 150 kg.
Sí, el Superscooter GT3 Pro té suspensió.
|
Ítem actual Superscooter GT3 Pro |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Nombre de motors |
2
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 8.3
h
|
>= 3.5
h
|
>= 3.5
h
|
| Capacitat de la bateria |
2160
Wh
|
597
Wh
|
597
Wh
|
| BMS |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
138
km
|
80
km
|
80
km
|
| Velocitat màxima |
80
km/h
|
45
km/h
|
20
km/h
|
| Pendent màxim |
38
% grade
|
30
% grade
|
30
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
53.1
kg
|
24.6
kg
|
24.6
kg
|
| Alçada |
1370
mm
|
1299
mm
|
1299
mm
|
| Amplada |
1365
mm
|
1218
mm
|
1218
mm
|
| Alçada plegat |
700
mm
|
592
mm
|
592
mm
|
| Longitud plegat |
1365
mm
|
1218
mm
|
1218
mm
|
Altres models publicats que poden interessar-te.
Valoracions moderades de persones autenticades.