Catàleg tècnic
GT3 E
Potència màxima motor posterior: 2400 W. Nombre de motors: 1. Velocitat màxima: 25 km/h. Pes net: 39.5 kg.
- Marca: Segway
- Tipus: Patinet elèctric
- Potència màxima motor posterior
- 2400 W
- Autonomia homologada
- 95 km
- Temps de càrrega estàndard
- >= 5.5 h
- Velocitat màxima
- 25 km/h
Fitxa tècnica
Motor
4Bateria
5Cicle
4| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Tecnologia suspensió davantera | Suspensió hidràulica amb moll |
| Tipus de suspensió posterior | Suspensió hidràulica amb moll |
Frens
2Dimensions i transport
7| Pes net | 39.5 kg |
|---|---|
| Alçada | 1388 mm |
| Amplada | 1360 mm |
| Longitud plegat | 1360 mm |
| Amplada total | 666 mm |
| Alçada plegat | 705 mm |
| Plegable | Sí |
Resistència i entorn
1Connectivitat
2| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| Pantalla integrada | Sí |
Rendiment
4Roda
6| Mida roda davantera | 11 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 11 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless autoreparable |
| Amplada del pneumàtic | 80 mm |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
Nom comercial
1Llums
5| Llum frontal | No |
|---|---|
| Llum posterior | No |
| Llum de fre | No |
| Intermitents | No |
| Reflectors ? | No |
Característiques
4Atributs calculats
1| Relació pes/autonomia | 0.4158 kg/km |
|---|
On comprar
Documents
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
-
Sense enllaç
Homologacions
-
- País
- Espanya (ES)
- Certificat
- B1085
Preguntes freqüents
-
Quina potència màxima té el GT3 E?
El GT3 E té una potència màxima de 2400 W.
-
Quina autonomia màxima té el GT3 E?
El GT3 E té una autonomia màxima de 95 km; dit d’una altra manera, el GT3 E pot recórrer fins a 95 km
-
Quant pesa el GT3 E?
El GT3 E té un pes de 39.5 kg.
-
Quant tarda a carregar-se la bateria del GT3 E?
El GT3 E tarda >= 5.5 h a carregar la bateria.
-
Quin és el pes màxim que pot suportar el GT3 E?
El GT3 E pot suportar un pes màxim de 150 kg.
-
El GT3 E té suspensió?
Sí, el GT3 E té suspensió.
Comparativa
|
Ítem actual GT3 E |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
—
|
—
|
900
W
|
| Potència nominal del motor |
—
|
—
|
450
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 5.5
h
|
>= 3.5
h
|
>= 6
h
|
| Capacitat de la bateria |
899
Wh
|
597
Wh
|
551
Wh
|
| BMS |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
95
km
|
80
km
|
70
km
|
| Velocitat màxima |
25
km/h
|
20
km/h
|
25
km/h
|
| Pendent màxim |
30
% grade
|
30
% grade
|
22
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
39.5
kg
|
24.6
kg
|
24.25
kg
|
| Alçada |
1388
mm
|
1299
mm
|
1264
mm
|
| Amplada |
1360
mm
|
1218
mm
|
1210
mm
|
| Alçada plegat |
705
mm
|
592
mm
|
605
mm
|
| Longitud plegat |
1360
mm
|
1218
mm
|
1210
mm
|
Models relacionats
Altres models publicats que poden interessar-te.
Opinions d’usuaris
Valoracions moderades de persones autenticades.