Catàleg tècnic
GT1 E
Potència màxima motor davanter: 1500 W. Nombre de motors: 1. Velocitat màxima: 25 km/h. Pes net: 47.6 kg.
- Marca: Segway
- Tipus: Patinet elèctric
- Potència màxima motor davanter
- 1500 W
- Autonomia homologada
- 70 km
- Velocitat màxima
- 25 km/h
Fitxa tècnica
Motor
4Bateria
5Cicle
2| Tecnologia suspensió davantera | Suspensió hidràulica amb moll |
|---|---|
| Tipus de suspensió posterior | Suspensió hidràulica amb moll |
Frens
2Dimensions i transport
6| Pes net | 47.6 kg |
|---|---|
| Alçada | 1308 mm |
| Amplada | 1485 mm |
| Longitud plegat | 1485 mm |
| Amplada total | 656 mm |
| Alçada plegat | 860 mm |
Resistència i entorn
1Rendiment
4Roda
3| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless autoreparable |
|---|---|
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
Nom comercial
2Atributs addicionals
4| Diàmetre del pneumàtic | 11 in |
|---|---|
| Lista Modos de conduccion | Eco, Sport y Race, Peatonal y Parking |
| Temperatura de treball | No especificado °C |
| Temperatura d’emmagatzematge | No especificado °C |
Atributs calculats
1| Relació pes/autonomia | 0.68 kg/km |
|---|
Documents
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Homologacions
Sense homologacions registrades.
Preguntes freqüents
-
Quina potència màxima té el GT1 E?
El GT1 E té una potència màxima de 1500 W.
-
Quina autonomia màxima té el GT1 E?
El GT1 E té una autonomia màxima de 70 km; dit d’una altra manera, el GT1 E pot recórrer fins a 70 km
-
Quant pesa el GT1 E?
El GT1 E té un pes de 47.6 kg.
-
Quin és el pes màxim que pot suportar el GT1 E?
El GT1 E pot suportar un pes màxim de 150 kg.
Comparativa
|
Ítem actual GT1 E |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
—
|
—
|
900
W
|
| Potència nominal del motor |
—
|
—
|
450
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
—
|
>= 3.5
h
|
>= 6
h
|
| Capacitat de la bateria |
1008
Wh
|
597
Wh
|
551
Wh
|
| BMS |
—
|
Sí
|
Sí
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
70
km
|
80
km
|
70
km
|
| Velocitat màxima |
25
km/h
|
20
km/h
|
25
km/h
|
| Pendent màxim |
23
% grade
|
30
% grade
|
22
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
—
|
Sí
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
—
|
Sí
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
47.6
kg
|
24.6
kg
|
24.25
kg
|
| Alçada |
1308
mm
|
1299
mm
|
1264
mm
|
| Amplada |
1485
mm
|
1218
mm
|
1210
mm
|
| Alçada plegat |
860
mm
|
592
mm
|
605
mm
|
| Longitud plegat |
1485
mm
|
1218
mm
|
1210
mm
|
Models relacionats
Altres models publicats que poden interessar-te.
Opinions d’usuaris
Valoracions moderades de persones autenticades.