- Nou
Catàleg tècnic
El Kukirin G4 Max destaca per ser una autèntica bèstia d’altíssimes prestacions: munta motors duals de 1600 W, amb 4000 W de potència màxima, capaços d’arribar als 86 km/h, una bateria extraïble de 60 V 35,2 Ah amb una autonomia real de 50-70 km, rodes tot terreny de 12" que ofereixen una estabilitat envejable, doble suspensió hidràulica invertida que absorbeix fins i tot els terrenys més trencats, i frens de disc hidràulics de 4 pistons que ofereixen una frenada precisa i potent. La seva capacitat d’escalada de 38° permet pujar pendents pronunciades sense esforç, fent-lo imparable en off-road.
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Tecnologia suspensió davantera | Suspensió hidràulica amb moll |
| Tipus de suspensió posterior | Suspensió hidràulica amb moll |
| Material del xassís ? | Aluminio |
| Pes net | 64 kg |
|---|---|
| Alçada | 1340 mm |
| Amplada | 1425 mm |
| Longitud plegat | 1425 mm |
| Amplada total | 640 mm |
| Alçada plegat | 668 mm |
| Amplada de la plataforma | 640 mm |
| Plegable | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
|---|
| Mida roda davantera | 12 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 12 in |
| Dibuix del pneumàtic ? | Mixt |
| Ús del pneumàtic | Ús mixt |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Llum d’ambient | Sí |
| Clàxon | Sí |
|---|---|
| Cavallet ? | Sí |
Vídeos, ressenyes i demostracions del G4 Max
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense documents associats.
Sense homologacions registrades.
El G4 Max té una potència màxima de 3200 W.
El G4 Max té una autonomia màxima de 95 km; dit d’una altra manera, el G4 Max pot recórrer fins a 95 km
El G4 Max té un pes de 64 kg.
El G4 Max tarda 7 - 8 h a carregar la bateria.
El G4 Max pot suportar un pes màxim de 150 kg.
Sí, el G4 Max té suspensió.
|
Ítem actual G4 Max |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
3200
W
|
2400
W
|
2000
W
|
| Potència màxima motor davanter |
1600
W
|
1200
W
|
1000
W
|
| Potència nominal motor posterior |
—
|
1200
W
|
—
|
| Potència màxima motor posterior |
1600
W
|
—
|
1000
W
|
| Nombre de motors |
2
|
2
|
2
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
7 - 8
h
|
5 - 6
h
|
7 - 8
h
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
95
km
|
65
km
|
70
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
64
kg
|
39.6
kg
|
120
kg
|
| Alçada |
1340
mm
|
1360
mm
|
1315
mm
|
| Amplada |
1425
mm
|
1295
mm
|
1260
mm
|
| Alçada plegat |
668
mm
|
630
mm
|
595
mm
|
| Longitud plegat |
1425
mm
|
1295
mm
|
1260
mm
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Intermitents |
Sí
|
—
|
Sí
|
| Reflectors |
—
|
Sí
|
Sí
|
| Llum d’ambient |
Sí
|
—
|
Sí
|
Altres models publicats que poden interessar-te.