Catàleg tècnic
Cecotec Bongo G40 XXL Connected
Potència màxima motor davanter: 700 W. Nombre de motors: 1. Velocitat màxima: 25 km/h. Pes net: 17.4 kg.
- Marca: Cecotec
- Tipus: Patinet elèctric
- Potència màxima motor davanter
- 700 W
- Autonomia homologada
- 40 km
- Temps de càrrega estàndard
- 5 - 6 h
- Velocitat màxima
- 25 km/h
Fitxa tècnica
Motor
4Bateria
5Cicle
3| Suspensió davantera | No |
|---|---|
| Suspensió posterior | No |
| Material del xassís ? | Aluminio |
Frens
2| Tipus de fre davanter | Electronico |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre de disc ? |
Dimensions i transport
1| Pes net | 17.4 kg |
|---|
Resistència i entorn
3Connectivitat
2| App mòbil oficial ? | Sí |
|---|---|
| Pantalla integrada | Sí |
Rendiment
3Roda
4| Mida roda davantera | 10 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 10 in |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
Carregador
3| Corrent de sortida | 1.5 A |
|---|---|
| Voltatge d’entrada ? | 100 - 240 V |
| Voltatge màxim de sortida | 42 V |
Nom comercial
2Llums
5| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
Característiques
4Atributs calculats
1| Relació pes/autonomia | 0.435 kg/km |
|---|
On comprar
Documents
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
-
Sense enllaç
-
Sense enllaç
Homologacions
-
- País
- Espanya (ES)
- Certificat
- A1137
- Emès el
- 17/02/2025
Preguntes freqüents
-
Quina potència màxima té el Cecotec Bongo G40 XXL Connected?
El Cecotec Bongo G40 XXL Connected té una potència màxima de 700 W.
-
Quina autonomia màxima té el Cecotec Bongo G40 XXL Connected?
El Cecotec Bongo G40 XXL Connected té una autonomia màxima de 40 km; dit d’una altra manera, el Cecotec Bongo G40 XXL Connected pot recórrer fins a 40 km
-
Quant pesa el Cecotec Bongo G40 XXL Connected?
El Cecotec Bongo G40 XXL Connected té un pes de 17.4 kg.
-
Quant tarda a carregar-se la bateria del Cecotec Bongo G40 XXL Connected?
El Cecotec Bongo G40 XXL Connected tarda 5 - 6 h a carregar la bateria.
-
Quin és el pes màxim que pot suportar el Cecotec Bongo G40 XXL Connected?
El Cecotec Bongo G40 XXL Connected pot suportar un pes màxim de 100 kg.
-
El Cecotec Bongo G40 XXL Connected té suspensió?
No, el Cecotec Bongo G40 XXL Connected no té suspensió.
Comparativa
|
Ítem actual Cecotec Bongo G40 XXL Connected |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
5 - 6
h
|
5 - 6
h
|
4 - 5
h
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
40
km
|
30
km
|
22
km
|
| Velocitat màxima |
25
km/h
|
25
km/h
|
20
km/h
|
| Pendent màxim |
—
|
15
% grade
|
12
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
No
|
No
|
No
|
| Suspensió posterior |
No
|
No
|
No
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
17.4
kg
|
16.9
kg
|
16
kg
|
| Alçada |
—
|
1125
mm
|
1125
mm
|
| Amplada |
—
|
1123
mm
|
1123
mm
|
| Alçada plegat |
—
|
545
mm
|
545
mm
|
| Longitud plegat |
—
|
1123
mm
|
1123
mm
|
Models relacionats
Altres models publicats que poden interessar-te.
Opinions d’usuaris
Valoracions moderades de persones autenticades.