- Nou
Catàleg tècnic
Potència màxima motor posterior: 1050 W. Potència màxima motor davanter: 1050 W. Nombre de motors: 2. Velocitat màxima: 25 km/h. Pes net: 35 kg.
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Pes net | 35 kg |
|---|---|
| Alçada | 1300 mm |
| Amplada | 1210 mm |
| Longitud plegat | 1210 mm |
| Amplada total | 580 mm |
| Alçada plegat | 600 mm |
| Plegable | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
|---|
| Mida roda davantera | 254 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 254 in |
| Dibuix del pneumàtic ? | Mixt |
| Ús del pneumàtic | Ús mixt |
| Corrent de sortida | 2 A |
|---|---|
| Voltatge màxim de sortida | 54.6 V |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
| Relació pes/autonomia | 0.4118 kg/km |
|---|
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
El Bongo Doble Y85 2x2 XXL Connected té una potència màxima de 1050 W.
El Bongo Doble Y85 2x2 XXL Connected té una autonomia màxima de 85 km; dit d’una altra manera, el Bongo Doble Y85 2x2 XXL Connected pot recórrer fins a 85 km
El Bongo Doble Y85 2x2 XXL Connected té un pes de 35 kg.
El Bongo Doble Y85 2x2 XXL Connected tarda >= 6 h a carregar la bateria.
El Bongo Doble Y85 2x2 XXL Connected pot suportar un pes màxim de 120 kg.
Sí, el Bongo Doble Y85 2x2 XXL Connected té suspensió.
|
Ítem actual Bongo Doble Y85 2x2 XXL Connected |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Nombre de motors |
2
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 6
h
|
5 - 6
h
|
4 - 5
h
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
85
km
|
30
km
|
22
km
|
| Velocitat màxima |
25
km/h
|
25
km/h
|
20
km/h
|
| Pendent màxim |
15
% grade
|
15
% grade
|
12
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
No
|
No
|
| Suspensió posterior |
Sí
|
No
|
No
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
35
kg
|
16.9
kg
|
16
kg
|
| Alçada |
1300
mm
|
1125
mm
|
1125
mm
|
| Amplada |
1210
mm
|
1123
mm
|
1123
mm
|
| Alçada plegat |
600
mm
|
545
mm
|
545
mm
|
| Longitud plegat |
1210
mm
|
1123
mm
|
1123
mm
|
Altres models publicats que poden interessar-te.
Valoracions moderades de persones autenticades.