Catàleg tècnic
Electric Scooter 6 Ultra
Potència màxima motor posterior: 1200 W. Nombre de motors: 1. Velocitat màxima: 25 km/h. Pes net: 33.7 kg.
- Marca: Xiaomi
- Tipus: Patinet elèctric
- Potència màxima motor posterior
- 1200 W
- Autonomia homologada
- 75 km
- Temps de càrrega ràpida
- 3.2 h
- Velocitat màxima
- 25 km/h
Fitxa tècnica
Motor
5Bateria
6Cicle
2| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
Frens
2Dimensions i transport
6| Pes net | 33.7 kg |
|---|---|
| Alçada | 1349 mm |
| Amplada | 1380 mm |
| Longitud plegat | 1380 mm |
| Alçada plegat | 645 mm |
| Plegable | Sí |
Resistència i entorn
3Connectivitat
2| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial ? | Sí |
Rendiment
5Roda
4| Mida roda davantera | 12 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 12 in |
| Dibuix del pneumàtic ? | Mixt |
| Ús del pneumàtic | Ús mixt |
Carregador
5| Potència màxima de sortida | 70 W |
|---|---|
| Corrent d’entrada | 2 A |
| Corrent de sortida | 1.3 A |
| Voltatge d’entrada ? | 100 - 240 V |
| Voltatge màxim de sortida | 54.6 V |
Nom comercial
2Característiques
2| Modes de conducció ? | Sí |
|---|---|
| Control de tracció | Sí |
Atributs calculats
1| Relació pes/autonomia | 0.4493 kg/km |
|---|
On comprar
Documents
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
-
Sense enllaç
Homologacions
-
- País
- Alemanya (DE)
- Certificat
- ABE-P657
-
- País
- Alemanya (DE)
- Certificat
- ABE-P640
Preguntes freqüents
-
Quina potència màxima té el Electric Scooter 6 Ultra?
El Electric Scooter 6 Ultra té una potència màxima de 1200 W.
-
Quina autonomia màxima té el Electric Scooter 6 Ultra?
El Electric Scooter 6 Ultra té una autonomia màxima de 75 km; dit d’una altra manera, el Electric Scooter 6 Ultra pot recórrer fins a 75 km
-
Quant pesa el Electric Scooter 6 Ultra?
El Electric Scooter 6 Ultra té un pes de 33.7 kg.
-
Quant tarda a carregar-se la bateria del Electric Scooter 6 Ultra?
El Electric Scooter 6 Ultra tarda 3.2 h a carregar la bateria.
-
Quin és el pes màxim que pot suportar el Electric Scooter 6 Ultra?
El Electric Scooter 6 Ultra pot suportar un pes màxim de 140 kg.
-
El Electric Scooter 6 Ultra té suspensió?
Sí, el Electric Scooter 6 Ultra té suspensió.
Comparativa
|
Ítem actual Electric Scooter 6 Ultra |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
—
|
800
W
|
1000
W
|
| Potència nominal del motor |
—
|
400
W
|
400
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 10.5
h
|
>= 8
h
|
>= 9
h
|
| Capacitat de la bateria |
585
Wh
|
360
Wh
|
468
Wh
|
| BMS |
Sí
|
—
|
Sí
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
75
km
|
45
km
|
70
km
|
| Velocitat màxima |
25
km/h
|
25
km/h
|
25
km/h
|
| Pendent màxim |
25
% grade
|
18
% grade
|
22
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
33.7
kg
|
26.3
kg
|
27.3
kg
|
| Alçada |
1349
mm
|
1292
mm
|
1277
mm
|
| Amplada |
1380
mm
|
1274
mm
|
1279
mm
|
| Alçada plegat |
645
mm
|
619
mm
|
610
mm
|
| Longitud plegat |
1380
mm
|
1274
mm
|
1279
mm
|
Models relacionats
Altres models publicats que poden interessar-te.
Opinions d’usuaris
Valoracions moderades de persones autenticades.