- Nou
Catàleg tècnic
El Segway Ninebot MAX G2 és un dels patinets elèctrics urbans més populars dels últims anys, successor del llegendari MAX G30. Munta un motor de 450 W nominals, 900 W de potència màxima, una bateria de 551 Wh amb una autonomia real de fins a 40-50 km, pneumàtics de 10 polzades amb cambra, fre de disc davanter més frenada regenerativa posterior, suspensió davantera i posterior, i pantalla LCD. El seu gran atractiu rau en l’equilibri perfecte entre preu, autonomia, fiabilitat i l’extensa xarxa de recanvis de Segway, cosa que el converteix en el model de referència del segment urbà.
| MPN / Código fabricante | 051501E |
|---|
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Pes net | 24.25 kg |
|---|---|
| Alçada | 1264 mm |
| Amplada | 1210 mm |
| Longitud plegat | 1210 mm |
| Amplada total | 570 mm |
| Alçada plegat | 605 mm |
| Plegable | Sí |
| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial ? | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
| Mida roda davantera | 10 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 10 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless autoreparable |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
| Corrent d’entrada | 2 A |
|---|---|
| Voltatge d’entrada ? | 100 - 240 V |
| Voltatge màxim de sortida | 42 V |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
El Ninebot max G2 té una potència màxima de 900 W.
El Ninebot max G2 té una autonomia màxima de 70 km; dit d’una altra manera, el Ninebot max G2 pot recórrer fins a 70 km
El Ninebot max G2 té un pes de 24.25 kg.
El Ninebot max G2 tarda >= 6 h a carregar la bateria.
El Ninebot max G2 pot suportar un pes màxim de 120 kg.
Sí, el Ninebot max G2 té suspensió.
|
Ítem actual Ninebot max G2 |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència nominal del motor |
450
W
|
—
|
—
|
| Potència màxima del motor |
900
W
|
—
|
—
|
| Potència nominal motor posterior |
450
W
|
700
W
|
400
W
|
| Potència màxima motor posterior |
900
W
|
2000
W
|
800
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 6
h
|
>= 3.5
h
|
>= 7
h
|
| Capacitat de la bateria |
551
Wh
|
597
Wh
|
368
Wh
|
| BMS |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
70
km
|
80
km
|
55
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
24.25
kg
|
24.6
kg
|
17.9
kg
|
| Alçada |
1264
mm
|
1299
mm
|
1235
mm
|
| Amplada |
1210
mm
|
1218
mm
|
1165
mm
|
| Alçada plegat |
605
mm
|
592
mm
|
445
mm
|
| Longitud plegat |
1210
mm
|
1218
mm
|
1235
mm
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum de fre |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Intermitents |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Reflectors |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
Altres models publicats que poden interessar-te.