- Nou
Catàleg tècnic
Potència màxima motor posterior: 1100 W. Nombre de motors: 1. Velocitat màxima: 25 km/h. Pes net: 29.7 kg.
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Material del xassís ? | Acer |
| Pes net | 29.7 kg |
|---|---|
| Alçada | 1297 mm |
| Amplada | 1298 mm |
| Longitud plegat | 1298 mm |
| Alçada plegat | 662 mm |
| Plegable | Sí |
| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial ? | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
| Mida roda davantera | 12 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 12 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
| Potència màxima de sortida | 70 W |
|---|---|
| Corrent d’entrada | 2 A |
| Corrent de sortida | 1.3 A |
| Voltatge d’entrada ? | 100 - 240 V |
| Voltatge màxim de sortida | 54.6 V |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
| Relació pes/autonomia | 0.4243 kg/km |
|---|
El Electric Scooter 6 Max té una potència màxima de 1100 W.
El Electric Scooter 6 Max té una autonomia màxima de 70 km; dit d’una altra manera, el Electric Scooter 6 Max pot recórrer fins a 70 km
El Electric Scooter 6 Max té un pes de 29.7 kg.
El Electric Scooter 6 Max tarda 2.45 h a carregar la bateria.
El Electric Scooter 6 Max pot suportar un pes màxim de 130 kg.
Sí, el Electric Scooter 6 Max té suspensió.
|
Ítem actual Electric Scooter 6 Max |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
—
|
1000
W
|
800
W
|
| Potència nominal del motor |
—
|
400
W
|
400
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 9
h
|
>= 9
h
|
>= 8
h
|
| Capacitat de la bateria |
468
Wh
|
477
Wh
|
360
Wh
|
| BMS |
Sí
|
Sí
|
—
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
70
km
|
60
km
|
45
km
|
| Velocitat màxima |
25
km/h
|
20
km/h
|
25
km/h
|
| Pendent màxim |
24
% grade
|
22
% grade
|
18
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
29.7
kg
|
22.3
kg
|
26.3
kg
|
| Alçada |
1297
mm
|
1272
mm
|
1292
mm
|
| Amplada |
1298
mm
|
1194
mm
|
1274
mm
|
| Alçada plegat |
662
mm
|
583
mm
|
619
mm
|
| Longitud plegat |
1298
mm
|
1194
mm
|
1274
mm
|
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Històric
Extracte basat en 3 observacions registrades.
| Data | Merchant | Preu |
|---|---|---|
| 31 de maig 2026 | Amazon España | 329,99 € |
Altres models publicats que poden interessar-te.
Valoracions moderades de persones autenticades.