- Nou
| Suspensió davantera | No |
|---|---|
| Suspensió posterior | No |
| Material del xassís ? | Aluminio |
| Tipus de fre davanter | Fre de disc mecànic |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre de disc mecànic |
| E-ABS ? | Sí |
| Frenada regenerativa | Sí |
| Pes net | 20.3 kg |
|---|---|
| Alçada | 1690 mm |
| Amplada | 1173 mm |
| Longitud plegat | 1173 mm |
| Amplada total | 541 mm |
| Alçada plegat | 504 mm |
| Amplada de la plataforma | 170 mm |
| Plegable | Sí |
| Connectivitat Bluetooth | Sí |
|---|---|
| App mòbil oficial ? | Sí |
| Firmware actualitzable via OTA | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
| Mida roda davantera | 9.5 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 9.5 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Llum de fre | Sí |
| Intermitents | No |
| Reflectors ? | Sí |
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Sense documents associats.
Sense homologacions registrades.
El KQi3 Pro té una potència màxima de 350 W.
El KQi3 Pro té una autonomia màxima de 50 km; dit d’una altra manera, el KQi3 Pro pot recórrer fins a 50 km
El KQi3 Pro té un pes de 20.3 kg.
El KQi3 Pro tarda 6 h a carregar la bateria.
El KQi3 Pro pot suportar un pes màxim de 120 kg.
No, el KQi3 Pro no té suspensió.
|
Ítem actual KQi3 Pro |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència nominal del motor |
700
W
|
—
|
—
|
| Potència màxima del motor |
350
W
|
2400
W
|
2000
W
|
| Potència màxima motor davanter |
0
W
|
1200
W
|
1000
W
|
| Potència nominal motor posterior |
350
W
|
1200
W
|
—
|
| Potència màxima motor posterior |
—
|
—
|
1000
W
|
| Nombre de motors |
1
|
2
|
2
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
—
|
5 - 6
h
|
7 - 8
h
|
| Capacitat de la bateria |
486
Wh
|
—
|
—
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
50
km
|
65
km
|
70
km
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
20.3
kg
|
39.6
kg
|
120
kg
|
| Alçada |
1690
mm
|
1360
mm
|
1315
mm
|
| Amplada |
1173
mm
|
1295
mm
|
1260
mm
|
| Alçada plegat |
504
mm
|
630
mm
|
595
mm
|
| Longitud plegat |
1173
mm
|
1295
mm
|
1260
mm
|
| Llums | |||
| Llum frontal |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum de fre |
Sí
|
—
|
—
|
| Intermitents |
No
|
—
|
Sí
|
| Reflectors |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Llum d’ambient |
—
|
—
|
Sí
|
Altres models publicats que poden interessar-te.