- Nou
Catàleg tècnic
El NAVEE ST3 Pro és un patinet elèctric urbà de gamma alta, pensat per a usuaris que busquen un model potent, còmode i molt ben equipat per a trajectes diaris llargs. Destaca pel seu motor de fins a 1350 W, bateria de 596,7 Wh, doble suspensió Damping Arm, pneumàtics tubeless autosellants de 10 polzades, intermitents, TCS, Apple Find My i desbloqueig per proximitat. Amb 25,3 kg de pes, no és un patinet especialment lleuger, sinó una opció robusta i confortable per a qui prioritza l’estabilitat, les prestacions i la comoditat per davant de la portabilitat.
| Suspensió davantera | Sí |
|---|---|
| Suspensió posterior | Sí |
| Tipus de fre davanter | Fre de tambor |
|---|---|
| Tipus de fre posterior | Fre de disc mecànic |
| E-ABS ? | Sí |
| Pes net | 25.3 kg |
|---|---|
| Alçada | 1305 mm |
| Amplada | 1200 mm |
| Longitud plegat | 1200 mm |
| Alçada plegat | 596 mm |
| Amplada de la plataforma | 190 mm |
| Plegable | Sí |
| Pantalla integrada | Sí |
|---|
| Mida roda davantera | 10 in |
|---|---|
| Mida roda posterior | 10 in |
| Tecnologia del pneumàtic | Tubeless autoreparable |
| Dibuix del pneumàtic ? | Semi-slick |
| Ús del pneumàtic | Urbà |
| Llum frontal | Sí |
|---|---|
| Llum posterior | Sí |
| Intermitents | Sí |
| Reflectors ? | Sí |
| Llum d’ambient | Sí |
| Relació pes/autonomia | 0.3373 kg/km |
|---|---|
| Relació pes/potència | 0.0422 kg/W |
El ST3 Pro té una potència màxima de 1350 W.
El ST3 Pro té una autonomia màxima de 75 km; dit d’una altra manera, el ST3 Pro pot recórrer fins a 75 km
El ST3 Pro té un pes de 25.3 kg.
El ST3 Pro tarda >= 10 h a carregar la bateria.
El ST3 Pro pot suportar un pes màxim de 120 kg.
Sí, el ST3 Pro té suspensió.
|
Ítem actual ST3 Pro |
|
|
|
|---|---|---|---|
| Motor | |||
| Potència màxima del motor |
1350
W
|
1350
W
|
1000
W
|
| Potència nominal del motor |
600
W
|
600
W
|
400
W
|
| Nombre de motors |
1
|
1
|
1
|
| Bateria | |||
| Temps de càrrega estàndard |
>= 10
h
|
>= 10
h
|
>= 10
h
|
| Capacitat de la bateria |
596.7
Wh
|
596.7
Wh
|
—
|
| Prestacions | |||
| Autonomia homologada |
75
km
|
75
km
|
75
km
|
| Velocitat màxima |
25
km/h
|
25
km/h
|
25
km/h
|
| Pendent màxim |
28
% grade
|
28
% grade
|
22
% grade
|
| Xassís o cicle | |||
| Suspensió davantera |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Suspensió posterior |
Sí
|
Sí
|
Sí
|
| Dimensions i pes | |||
| Pes net |
25.3
kg
|
25.3
kg
|
23
kg
|
| Alçada |
1305
mm
|
1305
mm
|
1260
mm
|
| Amplada |
1200
mm
|
1200
mm
|
1180
mm
|
| Alçada plegat |
596
mm
|
596
mm
|
540
mm
|
| Longitud plegat |
1200
mm
|
1200
mm
|
1180
mm
|
Sense homologacions registrades.
Fitxes tècniques, manuals i certificats complementaris.
Altres models publicats que poden interessar-te.
Valoracions moderades de persones autenticades.